Depilacja laserowa

 

Laser Ice Touch zapewnia maksimum skuteczność dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii.
Efektywność, bezpieczeństwo i praktyczność lasera potwierdzają badania kliniczne przeprowadzone w Hiszpanii. Zastosowanie 3 długości fal sprawia, że wiązki światła jednocześnie oddziałują na różne struktury mieszka włosowego i na różnych głębokościach.

Ice Touch jest:

– silniejszy

– szybszy – do 50% skrócony czas zabiegu

– skuteczniejszy

EMISJA 3 WIĄZEK ŚWIATŁA W JEDNEJ GŁOWICY

Podczas impulsu następuje emisja 3 długości fal ( lasery: alexandrytowy 755nm, diodowy 808 nm oraz Nd:YAG 1064 nm). Rozwiązanie to sprawia, że energia dociera na różne głębokości tkanek i jest wskazana dla wielu typów karnacji oraz włosów zawierających różne stężenia melaniny. Ice Touch jest przeznaczony dla osób o fototypie skóry I-V według klasyfikacji Fitzpatricka.

CHŁODZENIE

Zastosowanie 4 metod chłodzenia pozwala wykonać komfortową epilację. Głowica w kontakcie ze skórą obniża jej temperaturę, dzięki temu zabiegi są dobrze tolerowane przez pacjentów.

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentny system zabezpieczający kontroluje pracę urządzenia. Jeśli temperatura wody jest zbyt wysoka lub jej brakuje, laser zaprzestanie emitować światło, aby chronić skórę pacjenta i nie doprowadzić do uszkodzenia urządzenia.

WYGODA OBSŁUGI I FUNKCJONALNOŚĆ

Wygodę i łatwość obsługi zapewniają ekran ciekłokrystaliczny, intuicyjny interfejs  i automatyczny dobór parametrów. Po wybraniu fototypu skóry i  grubości włosa oprogramowanie dostosowuje parametry, które także  można  modyfikować.