Depilacja laserowa

Depilacja często kojarzy się z bólem i stratą czasu – szczególnie wtedy, gdy jest przeprowadzana metodami domowymi. W XXI wieku nie musisz jednak korzystać z mało skutecznych i wywołujących dyskomfort sposobów na usuwanie owłosienia, ponieważ masz alternatywę – w Body Slim & Beauty Neptun Ewa Lis polecamy jedną z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych metod depilacji, mianowicie LightSheer DESIRE®. Na czym polega i dlaczego warto z niej skorzystać? Przekonajmy się!

LightSheer DESIRE®, czyli depilacja laserem

W dzisiejszych czasach laser jest niezwykle przydatny w wielu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, a producenci nowoczesnych urządzeń prześcigają się w tym, by tworzyć coraz bardziej innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie LightSheer DESIRE®, który pozwala na przeprowadzenie zabiegu depilacji szybko, bezpiecznie i bez poczucia jakiegokolwiek dyskomfortu. Jak to możliwe?

Wynika to oczywiście z zastosowania wspomnianego lasera – w tym wypadku jest to laser LightSheer, stworzony przez znaną i cenioną na całym świecie markę Lumenis. Zastosowano w nim dwie głowice zabiegowe o wymiarach 9×9 mm oraz 22×35 mm. Głowice te posiadają dodatkowo specjalne właściwości – pierwsza (mniejsza – LightSheer ET) wyposażona została w specjalny system chłodzący, zaś druga (większa – LightSheer HS) posiada system podciśnienia Vacum. Co dają te rozwiązania? Przede wszystkim możliwość skutecznego i szybkiego depilowania wszystkich powierzchni na ciele Pacjenta – zarówno tych największych, jak i mniejszych, o wiele trudniej dostępnych.

Wszystko to sprawia, że nasi Pacjenci mogą usunąć swoje owłosienie szybko, bezboleśnie i na każdej partii ciała.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

W Body Slim & Beauty Neptun dbamy o to, aby nasi Pacjenci czuli się maksymalnie bezpiecznie podczas przeprowadzania zabiegu. Dbamy o najwyższe standardy zabiegowe i stosujemy się do niezbędnych zaleceń, dzięki którym cały proces przebiega sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Jeżeli chcesz skorzystać z depilacji laserowej LightSheer DESIRE® wystarczy zgłosić się do nas, przedstawić swoje potrzeby i umówić się na termin przeprowadzenia depilacji.

Nad Twoim bezpieczeństwem czuwa doświadczony specjalista, który użyje światła lasera do usunięcia mieszków włosowych. Jest to możliwe dzięki wiązce energii, która przenika w głąb skóry (na około 2mm) i zostaje pochłonięta przez melaninę. Następnie następuje jej zamiana w ciepło, co prowadzi do uszkodzenia macierzy włosa – dzięki temu owłosienie zostaje usunięte, a na ciele Pacjenta nie pojawiają się jakiekolwiek podrażnienia.

Bezpieczeństwo zabiegu jest potwierdzone przez specjalistów – laser LightSheer DESIRE® posiada certyfikat bezpieczeństwa FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków) wydany przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych. Dzięki temu nie musisz obawiać się zabiegu i możesz liczyć na jego najlepsze efekty w bardzo krótkim czasie!

Najważniejsze zalecenia

Aby zwiększyć bezpieczeństwo naszych Pacjentów, przeprowadzamy bardzo dokładny wywiad oraz próbę laserową, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni świadomie wydać pozwolenie na przeprowadzenie depilacji laserowej. Informujemy również Pacjenta o najważniejszych zaleceniach – zarówno tych przed zabiegiem, jak również po jego przeprowadzeniu. Dzięki temu zyskujesz wiedzę na temat tego, co możesz, a czego nie wolno robić w przypadku korzystania z tego rodzaju rozwiązania.

Oczywiście dowiesz się również o tym, jakie są przeciwwskazania przed przeprowadzeniem zabiegu – do tych najważniejszych należą ciąża, choroby nowotworowe, cukrzyca, skłonność do przebarwień skóry czy obecność zmian barwnikowych na skórze.

depilacja LightSheer DESIRE

Dlaczego depilacja laserowa LightSheer DESIRE®?

  • To innowacyjny sposób na trwałe usuwanie owłosienia – w Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach korzystamy z urządzenia certyfikowanego, które zyskało ogromną popularność na całym świecie.
  • Zabieg jest przeprowadzany bardzo szybko i nie wywołuje jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu.
  • Dzięki zastosowaniu sprawdzonego lasera, nie tylko zyskasz piękne, gładkie ciało, ale również zminimalizujesz problem wrastających włosków, podrażnienia skóry i zapalenia okołomieszkowego.
  • Efekt jest długotrwały i utrzymuje się nawet do 12 tygodni! Wtedy możesz powtórzyć zabieg i ponownie cieszyć się gładką skórą.
  • Dzięki zastosowaniu dwóch głowic, możliwe jest depilowanie zarówno większych, jak i trudno dostępnych powierzchni ciała.
  • Zabiegi są atrakcyjne cenowo, dlatego też cieszą się zainteresowaniem dużej liczby Pacjentów.