Lipolaser Xante

Lipolaser Xante

Zimny laser diodowy wykorzystywany do redukcji tkanki tłuszczowej

Bezobsługowe urządzenie do zastosowania na wszystkich obszarach z nadmiarem tkanki tłuszczowej

12 dużych padów do wszystkich partii ciała!

4 małe pady do zastosowania np. na drugi podbródek

Nowoczesny design i intuicyjne menu

Wskazania do zabiegów Lipo laserem Xante:

– intensywna redukcja tkanki tłuszczowej.
– zabiegi wyszczuplające, redukcja cellulitu.
– łagodzi uczucie zmęczenia.
– odblokowuje kanały przepływu limfy.
– stymuluje funkcje metaboliczne organizmu.

Jak działa lipolaser Xante?

Lipolaser Xante, to pionierskie i niezwykle nowoczesne urządzenie na rynku. Służy do efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu lipolasera na nasze ciało, możemy w łatwy sposób wysmuklić naszą sylwetkę, wyszczuplić wybrane partie ciała oraz zniwelować niechciany cellulit. Urządzenie Xante posiada 12 dużych padów, które mogą być zastosowane do każdej części ciała. Z kolei dołączone do urządzenia 4 małe pady, idealnie nadają się do użycia na mniejsze partie tj. np. drugi podbródek. Ponadto Lipolaser Xante, posiada zintegrowane menu, które działa w sposób intuicyjny, dzięki czemu łatwo się na nim pracuje.

Lipolaser to tzw. zimny laser diodowy, klasy 3D. Działa na zasadzie emitowania wiązki światła czerwonego, przy długości fali 650 nm. Światło wytworzone przez urządzenie, ma za zadanie przeniknąć przez poszczególne warstwy skóry, tak aby dotrzeć do komórek tłuszczowych. Lipo laser rozkłada obecne w tkance tłuszczowej trójglicerydy, na dwa związki: wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Po rozbiciu, cząsteczki te przechodzą do układu limfatycznego. Wówczas są tam metabolizowane, a następnie wydalane naturalną drogą, bez obciążeń organizmu, jakie niesie za sobą np. chirurgiczne odsysanie tłuszczu.

Czy stosowanie urządzenia jest bezpieczne?

Lipo laser Xante, to urządzenie o najwyższej jakości na rynku. Jest w pełni bezpieczne, ponieważ podczas użycia nie narusza pobliskich komórek ciała oraz naczyń krwionośnych. Zabiegi wykonywane lipo laserem, są bezinwazyjne i równocześnie bezbolesne dla pacjentów. Wiąże się to z tym, że urządzenie podczas pracy tworzy wiązkę światła w formie kolumnowej, przez co zabieg jest w pełni kontrolowany i nie powoduje zagrożeń w postaci nadmiernego rozluźnienia skóry.

Jak wygląda przebieg kuracji lipo laserem?

Kurację można przeprowadzić o każdej porze roku, nawet w lato. Efekty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu, ale narastają i utrwalają się w przebiegu kolejnych zabiegów w serii. Zaleca się wykonanie ok. 8 zabiegów przez okres 4 tygodni (1 zabieg – 2x w tygodniu), lecz ilość ta jest dostosowana indywidualnie do pacjenta. Kuracja daje szybkie efekty, które widoczne są już po pierwszym zabiegu. Równocześnie podczas stosowania kuracji, warto wzmocnić efekty zabiegu poprzez picie dużej ilości wody, zastosowanie diety z minimalną podażą tłuszczu i soli oraz zwiększenie poziomu codziennej aktywności fizycznej.

Zalety zabiegu:

  • likwidacja tkanki tłuszczowej, w tym niekiedy odkładającej się tylko w jednym miejscu ciała;
  • pobudzenie przemiany materii w organizmie;
  • modelowanie ciała oraz redukcja zbędnego cellulitu;
  • bezinwazyjne stosowanie, z możliwością użycia na każdej części ciała,
  • przyjemnie ciepły, relaksujący zabieg.

Przebieg zabiegu.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można go wykonywać w okresie letnim. Efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji.

Zaleca się przeprowadzenie około 8 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej); 2 razy w tygodniu 1 zabieg.

W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i dieta nisko tłuszczowa oraz spożywanie większej ilości płynów.