RF twarz

         Terapia Cieplna to metoda Transferu Energii Odpornej, która jest w stanie stymulować przepływ energii w tkankach biologicznych oraz aktywować naturalne procesy naprawy i regeneracji.
1 | Tryb nie-termiczny: Biostymulacja, poprawa metabolizmu komórek i ich odżywiania
2 | Tryb termiczny: Waskularyzacja, poprawa mikrokrążenia, unaczynienie, dotlenienie tkanek
3 | Tryb hiper-termiczny: Detoksykacja, redukcja tłuszczu, odbudowa tkanek Nasza maszyna 448K posiada dwa tryby działania: Jeden to tryb CAP, drugi to tryb RES; Tryb CAP jest skierowany głównie do skóry i powierzchownych tkanek na głębokość 3-5 cm. Efektem jest ujędrnienie i przeciwdziałanie starzeniu się oraz wspomaganie przywrócenia elastyczności naczyń krwionośnych, odbudowa układu mikrokrążenia, dostarczenie większej ilości składników odżywczych dla fibroblastów oraz wzmocnienie syntezy kolagenu. Polepszenie przepływu aktywnego tlenu w komórkach, tym samym odbudowując komórki. Tryb RES jest ukierunkowany na tłuszcz trzewny.
Efektem jest głęboka naprawa, pomoc w rozpuszczaniu i zmiękczaniu głębokiego, upartego tłuszczu oraz wydalanie tłuszczu poprzez krążenie, zmniejszając w ten sposób objętość komórek tłuszczowych, zmniejszając obwód i zmniejszając wagę. Tryb ten pozwala na penetrację 10 cm w głąb bez utraty energii. Wyniki badań klinicznych pokazują, że nasza maszyna 448 kHz daje bardzo dobre rezultaty, niezależnie od tego, czy jest stosowana do pielęgnacji twarzy, oczu, szyi, klatki piersiowej czy ciała. ??
Najczęściej zadawane pytania:
1: Czy Zabieg jest bolesny? Zabieg jest bez bolesny. Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło, co sprawia, że ​​terapia jest niezwykle komfortowa.
2: Czy zabieg jest bezpieczny? Zabieg jest absolutnie bezpieczny. Dostarcza energię tkankom biologicznym wytwarzając przyjemne ciepło. Terapia jest wygodna i relaksująca. Co więcej, urządzenie posiada system biotransferu, kontrolę kontaktu aplikatora z tkankami biologicznymi oraz SSDTS (Soft Start Doctor Tecar System), który stopniowo uwalnia energię dopiero po nawiązaniu kontaktu. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi terapia jest bezpieczna i kontrolowana oraz niezwykle skuteczna.
3: Czy są przeciwwskazania do zabiegów? Przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów jest ciąża, rozrusznik serca czy zakrzepica.
4: Czy można go używać w obszarach z metalowymi częściami ? Może być stosowany nawet w przypadku protez metalowych. Podczas leczenia operator jest w bliskim kontakcie z pacjentem i może zmieniać moc lub tryb emisji energii zgodnie z odczuciami i informacjami zwrotnymi od pacjenta, unikając wszelkich problemów. 5: Ile zabiegów jest koniecznych do uzyskania efektów? Liczba zabiegów jest uzależniona od problemu i obszaru zabiegowego, zaleceń lekarza/kosmetologa a także indywidualnych potrzeb pacjenta. Średnio do osiągnięcia zadowalającego poziomu zredukowania tkanki tłuszczowej wystarcza ok. 6 sesji zabiegowych, stany poważniejsze wymagają 10 do 12 sesji.
Z każdym zabiegiem widać efekt poprawy struktury skóry, jej napięcia, gęstości, redukcji cellulitu czy rozstępów. Skóra staje się jaśniejsza, bardziej promienna. Pełny efekt estetyczny pozabiegowy następuje po ok. 1,5 miesiąca po zakończonej sesji. 6: Jak często można korzystać z zabiegu pacjenta? Technologia Indiba® jest nieszkodliwa i może być stosowana bez limitu sesji zabiegowych. Zwykle przeprowadza się 1-3 zabiegi tygodniowo. Dobieramy najlepszą procedurę w celu osiągnięcia najbardziej zadowalających efektów. 7: Jak długo trwa zabieg? Może trwać od kilku minut do kilkudziesięciu minut, w zależności od problemu, wymaganego efektu i wielkości leczonego obszaru.