Terapia endosferyczna

to innowacyjna włoska technologia modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i odmładzania skóry.

CO TO JEST I DO CZEGO SŁUŻY?

Endospheres Therapy to unikalna procedura wygładzająca skórę, zmniejszająca zmarszczki, modelująca sylwetkę, stymulująca produkcję kolagenu, zapewniająca natychmiastowe rezultaty bez bólu.
Pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, wspiera redukcję cellulitu oraz wzmacnia skórę.

 

Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu urządzeniu Endospheres Therapy (Włochy). Urządzenie Endospheres Therapy używane do głębokiego masażu mięśni, co przyspiesza krążenie krwi i uwalnia kwas mlekowy.

JAK DZIAŁA ENDOSPHERES THERAPY ORAZ JEGO SKUTECZNOŚĆ?

Używamy oryginalnego włoskiego urządzenia z innowacyjną technologią Endospheres. Rolka składająca się z 50 kul wykonanych z hipo alergennego silikonu delikatnie oddziałuje na problematyczne obszary, nie powodując nieprzyjemnych uczuć i nie pozostawiając siniaków.

 

Procedura podobna do masażu, tylko że jest bardziej skuteczniejszą. Masaż tym urządzeniem rolkowym generuje mechaniczne wibracje o niskiej częstotliwości i usuwa główne przyczyny cellulitu:

• pomagają wyeliminować zatory
• pozbywają się nadmiaru wody w organizmie
• rozbijają komórki tłuszczowe
 zmniejszają wiotkość i poprawiają koloryt skóry.

Dla kogo przeznaczona jest procedura?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu, poprawić kontury ciała, napiąć skórę po nagłej utracie wagi lub porodzie oraz przywrócić młodość skórze twarzy.

Nadaje się również do masażu terapeutycznego napiętych mięśni u sportowców i osób prowadzących siedzący tryb życia, które odczuwają drętwienie pleców.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg endomasażu wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę. Określa on obszary, które wymagają dokładnego opracowania. Urządzenie skanuje niedoskonałości estetyczne, automatycznie dostosowując ciśnienie i prędkość rotacji. Parametry te wyświetlane są na wbudowanym ekranie. Specjaliści Laserhouse przeprowadzają sesje zgodnie z protokołami, które zostały wielokrotnie przetestowane i udowodniły swoją efektywność.

Procedura przebiega w 3 etapy :

 • nałożenie na ciało specjalnego olejku do masażu;
 • wybieranie wymaganej prędkości obrotowej mocowania manipulatora;
 • opracowywanie problematycznych obszarów ciała za pomocą manipulatora.

Czym Endosphere różni się od innych urządzeń do modelowania sylwetki?

W przeciwieństwie do innych urządzeń do modelowania sylwetki, takich jak LPG, Tri-Active i Vela, terapia Endosphere ma kompleksowy wpływ na organizm:

 • Ma działanie drenażu limfatycznego – usuwa nadmiar płynów
 • Stymuluje układ naczyniowy – wzmacnia ściany naczyń krwionośnych
 • Pomaga usunąć toksyny z organizmu
 • Stymuluje produkcję młodzieńczych białek elastyny i kolagenu w skórze.

Zabieg można z powodzeniem łączyć z innymi metodami kosmetycznymi – mezoterapią, okładami na ciało, fotoodmładzaniem – a jego skuteczność stale rośnie.

Ile sesji potrzebuję?

Pełny przebieg procedur wynosi od 6 do 12, w zależności od złożoności problemów. Ale pozytywny wynik jest widoczny już po pierwszej sesji. Kolejne sesje poprawiają wynik.

W przypadku kursu korekcyjnego zaleca się 2 sesje tygodniowo. W przypadku kursu podtrzymującego wystarczy 1 sesja tygodniowo. Kursy można powtarzać w dowolnym dogodnym czasie. Zminimalizuje to pojawienie się cellulitu.

Jak długo utrzymuje się efekt antycellulitowy zabiegów?

W przeciwieństwie do innych aparatów do korekcji sylwetki Endosphere-terapia ma złożony wpływ na organizm:

 • Ma działanie drenażu limfatycznego – usuwa nadmiar wody z organizmu
 • Stymuluje układ naczyniowy – wzmacnia ściany naczyń krwionośnych
 • Pomaga usunąć toksyny z organizmu
 • Stymuluje produkcję elastyny i kolagenu w skórze

Ile zabiegów trzeba zrobić?

Dla uzyskania najlepszych efektów polecamy wykonać serię 5-10 zabiegów. Pozytywne wyniki widać już po 1 zabiegu. Częstotliwość zabiegów możemy ustalić indywidualnie, w zależności od wskazań.

W przypadku kursu korekcyjnego zalecane są 2 sesje tygodniowo. W przypadku kursu podtrzymującego wystarczy 1 sesja tygodniowo. Kurs można powtórzyć w dowolnym czasie. Zminimalizuje to pojawienie się cellulitu