Kadra

 

Ewa Lis

Co mówi Ewa sama o sobie? Tylko spójrzcie …

Nazywam się Ewa Lis

Z Neptunem związana od prawie 10 lat. Najpierw prowadząc siłownię, później salon modelowania sylwetki. Współpracuję również z marką Arbonne, wegańskimi kosmetyki i suplementami zdrowia.

Moje ulubione zabiegi w salonie to EMS elektrostymulator mięśni, drenaż limfatyczny i terapia kontrastami.

Prywatnie jestem mamą 6 letniej Zosi, mamy także szczeniaka Punię. Pasjonuje mnie dobra kuchnia i rozwój osobisty. Jestem absolwentką Promocji, Mediów i Show Biznesu oraz Absolwentką Biznes Harvard Review, uczennicą szkoły kosmetycznej.
Nieustannie dążę do celu biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu zarządzania, marketingu, obsługi klienta oraz kulinarnych (ostatnie u samego Mateusza Gesslera).

Hobbistycznie fotograf. Po pracy amatorka dobrej książki i filmu. Odprężam się przy zabiegach Arosha z użyciem drenażu limfatycznego.

Praca w studio daje mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam pomagać kobietom osiągnąć swój cel, przekazywać swoją energię i motywować do zmian. Pomysł na studio powstał z chęci pomocy innym kobietom, które chcą zmian w swoich życiu i nie boją się sięgnać po swoje marzenia.
Studio traktuje jak drugi dom i chcę żebyście czuły się Drogie Panie wyjątkowo będąc u nas. Jestem dumna z mojego zespołu, myślę, że tworzymy naprawdę niesamowity team.

Zapraszam serdecznie w imieniu moim jak i moich dziewczyn na zabiegi do naszego studia.

Milena Bytys

Dzień dobry.  Dziś czas na osobę która w naszym Teamie jest najdłużej . Kto to taki ? Zobaczcie same Milenke zna już pewnie każda z Was .

Nazywam się Milena Bytys

Z Neptun jestem związana już 5 lat, z Body Slim&Beauty Neptun od początku czyli 3 lata. Moim ulubionym zabiegiem jest drenaż limfatyczny oraz oczywiście bieżnia Vacu.

Praca w Bodyslim daje mi ogromną satysfakcję, lubię bezpośredni kontakt z klientem. Moją mocną stroną w salonie są zabiegi endermologii i im poświęcam najwięcej czasu.Do tego specjalizuje się w wykonywaniu masażu gorącymi kamieniami oraz bańką chińską. W naszym salonie dbam również o wasze uśmiechy i białe ząbki, które możecie mieć dzięki kosmetycznemu wybielaniu . Jestem dla Was zawsze i wszędzie.

Czas wolny ten po za pracą spędzam na treningach przy stole do tenisa. Gram odkąd sięgam pamięcią. Tenis stołowy to nie tylko moja pasja ale sport który pokochałam jak żaden innym. Jest po prostu częścią mojego życia. Do tego uwielbiam słońce , saunę, kawę i słodycze .

Pozdrawiam Was moje drogie , i mam nadzieję do zobaczenia w #bodyslimneptun .

 

Martyna Kuźmińska

W salonie pracuję od sierpnia 2021r. Ukończyłam technika masażystę, mam liczne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, masaży sprortowych, bańką chińską. Moim ulubionym zabiegim i numerem jeden w salonie jest nowoczena endermologia. Dzięki niej pozbyłam się cellulitu i ujędrniłam ciało.

Prywatnie jestem mamą 2 dzieci Kornelii i Szymona, które zajmują większość mojego wolnego czasu. Jednakże robię także coś dla siebie, poza spacerami i rowerami z dziećmi uwielbiam podróżować i czytać literaturę kryminalną skandywaską. Moim marzeniem jest zwiedzić Norwegię i Szwecję.

Cenię sobie pracę w Body Slim Neptun za kontakt z drugim człowiekiem oraz bardzo dobrą atmosferę w pracy.

 

Monika Skwarczyńska

Dzień dobry.
Nazywa się Monika Skwarczyńska. W kadrze Body Slim Neptun jestem od niedawna, a dokładnie pół roku. Moim ulubionym zabiegiem jest drenaż limfatyczny i EMS.

Praca w Body Slim Neptun to połączenie mojej pasji i hobby. Każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania, co wiąże się z codziennym rozwojem.

W BodySlimNeptun zajmuje się przede wszystkim marketingiem social media, a zatem robię zdjęcia, tworzę filmy oraz rolki, które mam nadzieję, rozbawiają Was do łez.

Zostałam również przeszkolona w zakresie obsługi urządzeń oraz wykonywania zabiegów indywidualnych. Wraz z całym zespołem pracują również nad reklamowaniem salonu, promocjami i rabatami, które uwielbiacie.

Poza pracę moją pasją jest taniec Bachate, bieganie oraz zajęcia fitness. Kocham spacery z moim psem i żelki ?

Do zobaczenia w Body Slim Neptun Radom

Gabriela Barzyk

Dzień dobry, nazywam się Gabriela Barzyk, do Body Slim Neptun dołączyłam w sierpniu 2022r.

Moimi ulubionymi zabiegami na ciało są endermologia i drenaż limfatyczny, a na twarz kwasy, oczyszczanie wodorowe oraz laminacja rzęs.

Od 5 lat jestem związana z kosmetologią, ukończyłam studia licencjackie i magisterskie w tym kierunku w Krakowie.

Pielęgnacja skory i ciała od zawsze były moją pasją, jednakże to w zabiegach na twarz czuje się najlepiej.

Staram się wkładać w swoją prace całe swoje serce i podchodzić do każdej mojej klientki indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Praca z ludźmi sprawia mi ogromna radość i satysfakcję. Chciałabym nadal poszerzać swoje kompetencje i zdobywać cenne doświadczenie, a praca w Body Slim Neptun mi to umożliwiła.

Prywatnie pochodzę z Podkarpacia, od 2 lat mieszkam w Radomiu.

Jestem osobą bardzo rodzinną, dlatego z utęsknieniem czekam na każdą wizytę w rodzinnych stronach. W wolnym czasie uwielbiam gotować, piec i czytać książki kryminalne. Jestem ogromna fanka kina, czekolady i kuchni włoskiej!