30 DNI DLA ZDROWIA

Najwyższy czas, aby zacząć!???

Ten Program ma na celu zmianę nawyków!
Te 30 dni służą temu, by zmienić Twoje nawyki na lepsze. Po pierwsze, Program umożliwi Ci ustalenie, które produkty Ci nie służą. W tej fazie produkty spożywcze Arbonne służą do zaspokojenia zapotrzebowania organizmu na składniki odżywcze. Zanim zaczniesz, możesz odczuwać pewien dyskomfort trawienny i niski poziom energii oraz zasadniczo nie czuć się najlepiej. W ciągu miesiąca należy zwracać uwagę na to, jak czuje się ciało i jak zmienia się Twoje ogólne samopoczucie. To są oznaki, że Twoje ciało zaczyna wracać do bardziej normalnego funkcjonowania, a to są zmiany, które możesz zauważyć i którymi warto się cieszyć!
Program 30 dni do zdrowego stylu życia ma na celu pomóc każdemu dowiedzieć się, w jaki sposób może wykorzystać żywność, aby odżywić ciało, zoptymalizować jego wygląd oraz samopoczucie od wewnątrz i na zewnątrz.
Pomoże Ci to zidentyfikować artykuły spożywcze, które mogą nie służyć Twojemu ciału. Naszym celem jest pomóc Ci dostroić się do wiadomości wysyłanych przez twoje ciało tak, abyś mógł wybierać pożywienie i napoje bardziej intuicyjnie, dostarczając swojemu ciału składników odżywczych, które są mu potrzebne do optymalnego funkcjonowania ❤
Program pomoże również wesprzeć równowagę układu trawiennego. Nasze ogólne samopoczucie jest w dużej mierze zależne od kondycji jelita, dlatego wspieranie tego narządu pomoże polepszyć nasze samopoczucie i wygląd.
Program ten może również pomóc Ci poczuć większą pewność siebie. Kiedy jesteś wypoczęty i pracujesz nad zmniejszeniem odczuwania stresu, wtedy jesteś w stanie lepiej zadbać o siebie. Pozytywne nastawienie może mieć również wpływ na pewność siebie, ponieważ kiedy czujesz się dobrze fizycznie i psychicznie to również lepiej wyglądasz! ?
Należy pamiętać, że podczas realizacji tego planu trzeba unikać niektórych rodzajów żywności i napojów lub ograniczać ich ilość.
Produkty spożywcze Arbonne w połączeniu z planem pomagają w dostarczaniu składników odżywczych dla zdrowia i energii. Pod koniec 30-dniowego okresu, zaczniesz ponownie wprowadzać bardziej zróżnicowane produkty spożywcze, aby wspomóc osiągane korzyści.
???

W 30 dni można zmienić naprawdę wiele. Tutaj mamy efekt -5kg program 30 dni dla zdrowia plus liposukcja kawitacyjna z elektrostymulacja ???

Program jest genialny i jeśli chcecie w końcu poczuć moc napiszcie koniecznie, najbliższe warsztaty już w kwietniu bądź zapraszamy na konsultacje indywidualne ??

Program z połączeniu z zabiegami i można naprawdę odmienić swoją sylwetkę bez efektu jojo ?